25 yıllık tecrübeye sahip bir şirket olarak,  tecrübelerimizi müşterilemizin ihtiyaçları ve beklentileriyle birleştirerek yaptığımız yatırımları İZMER markasını oluşturarak  ileriye taşıdık. Şirketimiz İzmer Ltd. temel prensip olarak 2 alanda (İZolasyon ve MERmer) hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Yıllar içerisinde çeşitlendirdiğimiz ürün portföyümüzle hem mermer sektöründe hem de izolasyon sektöründe Kıbrıs’ta en kapsamlı ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. 3000 m2 kapalı alanda bulunan showroom ve tesisimiz, 4500 m2 açık alan üzerinde zengin çeşit ve yüksek metrajdaki stoğumuzla uygun fiyat çerçevesinde en kaliteli ürünleri Kıbrıs pazarına sunmaktayız. Tesisimizde işlediğimiz mermer ürünlerinin, ve bununla beraber izolasyon ürünlerimizin “Titiz ve garantili işçilik” prensibiyle montajını ve uygulamasını yapmaktayız.

 

Faaliyet Alanları

 

·         Her türlü doğal mermer, traverten ve doğal granit ticareti, imalatı ve montajı. (yer döşemesi, basamak, kenar, eşik, denizlik, duvar kaplaması, sömine kaplaması, tezgah, mezar , v.b.)

·         Kuvars kompoze taş (Çimstone) ürünleri. Çimstone Kıbrıs  tek yetkili satıcısı ve uygulayıcısıyız. (Özellikle mutfak tezgahları ve banyo bankolarında kullanılır. www.cimstone.com.tr)

·         Neolith Kuzey Kıbrıs tek yetkili satıcısı ve uygulayıcısıyız. (Mutfak tezgahları, banyo bankoları, basamak, duvar kaplaması, v.b. alanlarda kullanılır. www.thesize.es )

·         Her türlü izolasyon işleri. BTM (www.btm.co) ve Henkel Yapı Kimyasalları (www.henkel.com.tr/1978_TRT_HTML.htm) Kıbrıs yetkili satıcısı ve uygulayıcısıyız.

 

 

Misyon

 

Bir aile firması olarak İZMER,  Kuzey Kıbrıs’ta müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun, kaliteli mermer ve izolasyon malzemelerini  sunmak. Çalışma ekibimizle birlikte müşterilermize sattığımız ürünlerimizin mükemmel şekilde uygulamasını yapmak.  Müşteri memnuniyetini kar yapmaktan daha önemli gördüğümüz için verdiğimiz sözü tutmak, tüm taleplere zamanında cevap vermek ve ürün - hizmet kalitemizi her geçen gün daha da ileriye götürmek.

 

Vizyon

 

Kuzey Kıbrıs şartlarına en uygun, farklı ve yenilikçi ürünleri halkımıza sunmak. Kanyaklarımızı etkin kullanrak sosyal sorumluluk blincinde, çevreye duyarlı, uygun maliyetle yeniliğe ve gelişmeye açık, devamlı gelişen, ve çalışma ekibiyle birlikte büyüyen bir firma olmak.  Mermer ve izolasyon sektöründe ilk tercih edilen marka olmak.