Yapı Kimyasalları

Henkel Ürünleri

75 yıldan uzun bir süredir, Henkel adı, Yapıştırıcılar ve Yapı Kimyasalları yapıştırıcılarında yenilikçilik, lider kalite ve en yüksek uzmanlık seviyeleri ile birlikte anılmaktadır. Henkel’in lider markaları tüm dünyada bulunabilir ve ilgili kategorilerde ve bölgelerde yüksek farkındalık ve güven seviyelerine sahiptir. Tüm ürünlerimiz ve markalarımız tek bir kılavuz prensibi paylaşır: Henkel hayatı kolaylaştırır.

Ceresit yapılarda yalıtım tamir ve dekorasyon amaçlı kullanılmak üzere mükemmel sistem çözümleri sunmaktadır. İster yeni bina, ister yenileme isterse tamir olsun, Ceresit’in, sizin için ideal bir ürün konsepti vardır.

 

Ürünler

Seramik ve Fayans Yapıştırıcıları
Derz Dolguları
Su Yalıtımı Malzemeleri
Isı Yalıtımı Malzemeleri
Tamir Harçları ve Harç Katkıları
Mastikler
Poliüretan Köpükler
Zemin Tesviye Şapları

Sista – profesyonellerin güvendiği marka – köpük ve mastik ürün gamını kullanıcılarına sunuyor.

 

Ürünler

Mastikler ve Köpükler

Thomsit – Zemin ile ilgili tüm uygulamalarda sorunsuz ve garantili çözüm. Thomsit marka astar, zemin tesviye şapları ve kaplama yapıştırıcıları ile kaplama malzemeleri yıllarca dayanır.

 

Ürünler

Astarlar

Zemin Tasviye Şapları

Yapıştırıcılar

Pattex, tüm yapıştırma, montaj ve tamir işlerinin profesyonel kalitede, kolay ve rahat bir uygulamasını sağlayan en güçlü yapıştırıcı serisidir.

 

Ürünler

İnşaat & Montaj Yapıştırıcıları

Kimyasal Dübeller

Kontakt Yapıştırıcılar

Hızlı Yapıştırıcılar

Ahşap Yapıştırıcıları

Hotmelt Sıcak Mum Yapıştırıcılar

Mermer, Taş ve Granit Yapıştırıcıları

Epoksi Yapıştırıcılar ve Tamir Macunları

Montaj Bantları

Metylan, Almanya’da 1953 yılında, profesyonel kullanıcılar için uygun toz bazlı duvar kağıdı macunu markası olarak kuruldu:  Metylan Leim. Daha sonra – daha ağır duvar kaplamalarının geliştirilmesi ile – “Metylan Special” piyasaya sürüldü. Metylan, hem ustalar hem de DIY kullanıcıları için duvarkağıdı yapıştırıcılarında lider bir uluslararası markaya dönüştü. Bu iki orijinal ürüne dayalı olarak, tüm duvar kağıtları türleri için bir duvar kağıdı macunu serisi geliştirildi. 1970’lerden itibaren, Metylan sistematik olarak, kategorisindeki yenilikçilik lideri konumunu güçlendirdi.  

Ürünler

Boya Sökücü Jel

Boya Sökücü Sprey

Spesiyel Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı

Normal Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı

Üniversal Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı

Sıvı Duvar Kaplama Yapıştırıcısı

Strofor Yapıştırıcısı Metal Parlatıcı